Sık Sorulan Sorular

Burada en sık sorulan soruları topladık.

Elfmotoryagi.com Nedir?

Elfmotoryagi.com motosiklet kullanıcılarına araçları ile uyumlu ürünleri bulmaları konusunda destek sağlamak amacıyla faaliyet gösteren bir arama sistemi.
Elfmotoryagi.com sitesine üye olmanız yada kişisel bilgilerinizi paylaşmanız gerekmez.
Size pazarlama faaliyetleri kapsamında reklam ve promosyon bildirimleri göndermez.
Ürünler hakkında doğru bilgi paylaşmak için belirli aralıklara üretici sitelerini, yurtdışı forumları ve kullanıcı deneyimlerini kaynak alarak site içeriğini günceller.

 

Elfmotoryagi.com nasıl çalışır?

Bu Platform, üreticinin global sitelerinden motosiklet ile ilgili ürünleri listeler.
İncelediğiniz ürünlerle ilgili bilgiler üreticinin websitelerinden, yurtdışı forumlardan ve kullanıcı deneyimlerinden elde edilen bilglilerle hazırlanır.
Bu platform, araçlarınızla uyumlu doğru ürünü bulmanız için özel olarak hazırlanmıştır. Uyumlu ürün bulmak için anasayfada yer alan yağ seçici özelliğimizi kullanarak aracınızla uyumlu yağları bulabilirsiniz. Çok yakında arıcınızla uyumlu yağ bakım setlerinide sisteme ekleyeceğiz. Yağ Seçici özelliği ile motosikletinizle uyumlu yağı ve kaç litre yağ almanız gerektiğine dair tüm bilgilere ulaşabileceksiniz.

Elfmotoryagi.com Güvenilir Mi?

Bu site ürün satışı yapmaz ve hiçbir satıcıya referans vermez.
Pazaryerinde aktif olarak satışa devam eden satıcıları bulmanızı sağlar.
Bu site, satıcıların “satış yetkileri” veya “orijinal ürünler” hakkında garanti ve teyit vermez.
Sitenin çalışması düzgün için gereken zorunlu çerezler hariç, ziyaretçilerinin bilgileri toplamıyoruz.

Elfmotoryagi.com'da nasıl sipariş verebilirim?

Elfmotoryagi.com sitesinde üyelik ve sipariş oluşturulamamaktadır. Bu site ürünlerin tanıtımını ve araçlarınızla uyumlu bakım paketleri hakkında bilgi sunmaktadır.

Sipariş oluşturmak isteyen ziyaretçiler, ürün sayfasında “Ürün Satın Al” butonu aktif ise Türkiye içinde faaliyet gösteren pazaryerlerindeki satıcılara ulaşmanıza yardımcı olur. Pazaryerlerindeki satıcılar ile hiçbir ilişkimiz yoktur. Sadece ürünü satanları bulmanızı kolaylaştıran bir sistemdir.

Örnek Sipariş Butonu:urun satin al - Motosiklet Motor Yağı

Eğer ürün sayfasın “Ürün Satın Al” butonu aktif değil ise ürün pazaryerlerinde bulunmuyor yada Türkiye’de tedarik edilemiyor olabilir.
Bu gibi durumlarda üretici yada disribütörler ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Not: Sitede belirtilen fiyatlar tahmini ve pazaryerlerinden belirli aralıklara güncellenen fiyatları yansıtır. Üretici yada tavsiye edilen satış fiyatları değillerdir. Linklerin yönlendirdiği sayfalardaki güncel satış rakamları farklılık gösterebilir.