Hakkımızda

ELFMotorYagi.com sitesi madeni yağlar ve araç bakım ürünleri satışı gerçekleştiren bir çevrimiçi alışveriş platformudur. Amacımız, tüm son kullanıcıları; otomotiv sektöründe çok sık karşılaşılan sahte ürün ve hatalı ürünlerden koruyan bir platform oluşturmak.

Bu platformda listediğimiz tüm Elf Moto ürünleri, Türkiye distribütörlerinden tedarik edilmektedir. Tüm alışverişlerinizde ElfMotorYagi.com güvencesiyle siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

ElfMotorYagi.com, sitede listelenen tüm ürünler için; orijinallik, yetkili satış izni, kargolama standardı ve ürün kalitesini önceden kontrol eder.

Platform üstünden yapacağınız tüm alışverişlerinizde, süreci ElfMotorYagi.com sitesinden yürütürsünüz. Talep, şikayet, destek veya iade süreçlerinizi hesabınızdan yönetebilirsiniz.

ElfMotorYagi.com bir YağBakımı.com.tr dikey e-ticaret girişimidir. YağBakımı.com.tr Kurulduğu tarihten bu yana tüm pazaryerlerinde aktif olarak online satış yapmaktadır. İzmir merkezli firma, 7’den fazla marka ile 10’dan fazla e-ticaret platformunda müşterilerine yetkili satıcı olarak güvenli alışveriş hizmeti sağlamaktadır.

Yeni bir ElfMotorYagi.com ziyaretçisi olarak öncelikle Üyelik veya Hesabım sayfasına giderek hesap bilgilerini oluşturabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Soru Sor
💬 Yardıma İhtiyacınız Var Mı?
Scan the code
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba, 👋
Hakkımızda ile ilgili yardıma ihtiyacın var mı?