Elf Moto 2 Self Mix

Çeşitli iki zamanlı motosikletler için uygundur. Güçlü ve etkili katkı maddeleri,  sistemin temiz kalmasını sağlar. Motor ilk verimliliğini korur. Egzoz dumanında azalma sağlar.

Ürün Özellikler:
  • Kalite: Mineral Motor Yağı
  • Standartlar: API TC, ISO-L-EGB, JASO FB

SKU Self-Mix
Standartlar, ,
Kalite

Açıklama

ELF Moto 2 Self Mix, iki zamanlı motosikletler için özel olarak formüle edilmiş üstün kaliteli bir yağ ve benzin karışımıdır. TotalEnergies’in güvenilir markası ELF tarafından üretilen bu ürün, motosikletinizin performansını artırırken motorunuzu korur.

ELF Moto 2 Self Mix, mükemmel yağlama özellikleri sunarak motorunuzu sürtünmeye karşı korur ve aşınmaları en aza indirir. Bu sayede motor parçalarının ömrünü uzatır ve güvenilir bir performans sağlar. Ayrıca, yakıt sisteminin temizliğini destekler ve karbüratör ve egzoz sistemlerinde birikinti oluşumunu azaltır.

Bu ürün, pratik kullanım için idealdir. Hazır bir karışım olarak sunulduğu için motosiklet sahipleri için zaman kazandırır ve kullanımı kolaydır. Motosikletinizin performansını optimize etmek ve motorunuzu korumak için ELF Moto 2 Self Mix’e güvenebilirsiniz.

ELF Moto 2 Self Mix, çeşitli iki zamanlı motosikletler için uygundur ve geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Hem günlük kullanımda hem de yarışlarda mükemmel sonuçlar sunar.

Ürün Özellikleri

Kalite

Ülke

Standartlar

, ,

Motor Tipi

Ürün Grubu

, ,

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.