Elf Moto Brake Fluid Dot 5.1

(1 müşteri değerlendirmesi)

Düşük sıcaklıkta düşük viskozitesi vardır. Normal ve yüksek sıcaklıklar için uygundur. Yüksek sıcaklıkta termal kararlılık, çok iyi oksidasyon direnci ve frenleme sırasında yüksek derecede güvenlik sağlayan düşük higrometri. Fren sistemlerinde kullanılan kauçuk bileşenlerle mükemmel uyumluluk: hortumlar, contalar ve keçeler.

Ürün Özellikler:
  • Kalite: Hidrolik Yağı
  • Standartlar: FMVSS 116 DOT 5.1
İndirim

449,00 549,00

Stokta yok
SKU Brake-Fluid-Dot5-1
Standartlar
Kalite

Açıklama

ELF MOTO BRAKE FLUID DOT 5.1, yüksek performanslı fren sistemleri için tasarlanmış üstün bir fren sıvısıdır. FMVSS (Federal Motor Vehicle Safety Standards) 116 standartlarına uygun olarak üretilen bu fren sıvısı, güvenli ve etkili frenleme sağlar.

FMVSS 116 DOT 5.1, özellikle ABS (Anti-Lock Braking System) sistemine sahip araçlar için idealdir. Yüksek viskozite indeksi ve yüksek sıcaklık stabilitesi sayesinde, fren sistemlerindeki basıncı hızlı ve güvenilir bir şekilde ileterek optimum frenleme performansı sağlar.

ELF Moto Brake Fluid DOT 5.1, yüksek sıcaklık toleransı ve mükemmel nem direnci ile fren sistemlerinin güvenliğini ve etkinliğini artırır. Sıcaklık değişimlerine karşı stabil kalır ve fren performansını sürekli tutar. Ayrıca, uzun ömürlü kullanım sağlamak için oksidasyon ve korozyona karşı dirençlidir.

Bu fren sıvısı, ABS ve diğer gelişmiş fren sistemleriyle uyumludur. Fren sistemindeki bileşenlerin ve contaların uzun ömürlülüğünü destekler ve korur. ELF Moto Brake Fluid DOT 5.1, motosikletinizin frenlerinin güvenilirliğini ve performansını artırır.

Bu fren sıvısı, fren sisteminin dayanıklılığını artırır ve fren sistemi parçalarının aşınmasını en aza indirir. Ayrıca, oksidasyona karşı dirençlidir ve uzun süreli kullanımda bile performansını korur.

FMVSS 116 DOT 5.1, geniş bir araç yelpazesine uyumlu olarak tasarlanmıştır ve otomobiller, motosikletler ve diğer motorlu taşıtlar için uygundur. Güvenli ve etkili bir frenleme deneyimi için FMVSS 116 DOT 5.1 fren sıvısına güvenebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Kalite

Ülke

Standartlar

Ürün Grubu

, , , , , , ,

1 Müşteri Yorumu

  1. RIZA ATABEY (doğrulanmış kullanıcı)

    Bu yağı kullanmaya başladıktan sonra mekanik sesler azaldı. Bakalım ne kadar sürecek.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Soru Sor
💬 Yardıma İhtiyacınız Var Mı?
Scan the code
Whatsapp Destek Hattı
Elf Moto Brake Fluid Dot 5.1 ürününü hemen alabilirsin, sadece ₺449,00 !
Herhangi bir sorunuz varsa, bize sorun.