Elf Moto 2 Off Road

(1 müşteri değerlendirmesi)

Karışımın temiz yanması, katkı maddelerinin ve baz yağların termal olarak parçalanmasını garanti eder. İçerdiği katıklar ve dengeli baz yağlar sayesinde tıkanmayı önler.

Ürün Özellikler:
  • Kalite: Yarı Sentetik Motor Yağı
  • Standartlar: API TC, ISO-L-EGD, JASO FD
İndirim

449,00 549,00

Stokta yok
SKU 2t-Off-Road
Standartlar, ,
Kalite

Açıklama

ELF Moto 2 Off Road, off-road motosikletleri için özel olarak formüle edilmiş yüksek performanslı bir yağ ve benzin karışımıdır. TotalEnergies’in güvenilir markası ELF tarafından üretilen bu özel formülasyon, zorlu off-road koşullarında motorunuzun performansını ve dayanıklılığını artırır.

ELF Moto 2 Off Road, pratik kullanımıyla öne çıkar. Hazır bir karışım olarak sunulduğu için off-road sürücüleri için zaman ve çaba tasarrufu sağlar. Motorunuzun en iyi performansı için doğru oranda yağ ve benzin karışımını sağlar.

Bu yağ ve benzin karışımı, off-road motorunuzun zorlu koşullarda maksimum performans göstermesini sağlar. Özel formülasyonu, motor parçalarının aşınmasını en aza indirirken mükemmel yağlama ve koruma sağlar. Ayrıca, ELF Moto 2 Off Road, yakıt sistemi bileşenlerini temizler ve motosikletinizin verimli çalışmasını destekler.

ELF Moto 2 Off Road, çeşitli off-road motosikletleri için uyumludur. Maksimum performans ve dayanıklılık sağlarken motosikletinizin gücünü ve kontrolünü optimize eder.

Ürün Özellikleri

Kalite

Ülke

Standartlar

, ,

Motor Tipi

Ürün Grubu

1 Müşteri Yorumu

  1. YEKTA ÜNAL (doğrulanmış kullanıcı)

    bws için aldık zor bulunan bir yağ umarım gelcek bakımda sotklarda bulurum.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Soru Sor
💬 Yardıma İhtiyacınız Var Mı?
Scan the code
Whatsapp Destek Hattı
Elf Moto 2 Off Road ürününü hemen alabilirsin, sadece ₺449,00 !
Herhangi bir sorunuz varsa, bize sorun.